Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dalin pamjet/ Bora Zemani u kthye me babanë e të birit? Del fotoja që ai ka qenë në datëlindjen e saj

Ditëlindja e Borës, e cila u festua mbrëmjen e djeshme mblodhi një sërë personazhesh të njohur. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar as videot e shumta. Por ajo ç’ka na ka tërhequr vëmendjen është pikërisht një video qe Ermal Mamaqi i ka bërë Semit.

Këngëtarja shihet duke dredhur një ci gare dhe ai shkruan;

“Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin. Tani po dredh një cig are”.

Kujtojmë se brenda shtëpisë së Big Brother, Semi u përpoq që të bënte gjithçka për të shpëtuar lidhjen mes Borës dhe Donaldit, por ky i fundit menjëherë pas eleminimit të saj, u hodh në krahët e Beatrix.