Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dalin fotot nga dasmë suprizë që i bëri gruaja për datëlindje, Salsano Rrapi i ka dhënë fund beqarisë

Larg vëmendjes së rrjeteve sociale, por pranë njerëzve dhe miqve më të dashur, Salsano Rrapi dhe Erjona Kakeli mbrëmjen e djeshme kanë kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare.

Në ditëlindjen e Salsanos, e veshur me fustan të bardhë Erjona vendosi që të suprizonte njeriun e saj të zemrës duke i vënë unazën në gisht.

Nga fotot e publikuara në rrjet Salsano dhe Erjola dhe dy vajzat e tyre të vogla shihen teksa festojën të lumtur buzë detit.