Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dalin foto/ Këngëtarja Zajmina Vasjari paska bërë festë përrallore për datëlindje, do mbeteni pa fjalë

Dita e djeshme ishte një ditë e veçantë për Zaimina Vasjarin. Ajo festoi ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet nga njerëzit e zemrës, fansat dhe miqtë.

Image

Bizmesmenia organizoi një super festë me rastin e ditëlindjes dhe publikoi disa foto në rrjete sociale. Zaimina shihet e veshur me një fustan të bardhë e të ngushtë, i cili i e kspozon format trupore dhe me flokët e kapura.

Nga fotot shihet dhe ambienti i zbukuruar për festë, me tullumbace dhe zbukurime të tjera.

Image