Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dalin detajet/ Ja si i möri jetën shqiptari gruas në Librazhd, më pas i dha fund edhe jetës së tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në Librazhd. Sipas njoftimeve të para, mësohet se bu rri ka vr*rë gruan.

Librazhd/ Info rmacion paraprak: Në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në banesë shtetasi Q.B., rreth 56 vjeç, në rrethana ende të paqarta dyshohet se ka vr **ë me mjet të mprehtë ( so patë) bashkëshorten e tij shtetasen M.B., rreth 53 vjeçe dhe më pas ka va rur ve ten.