Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Çfarë po bëhet kështu në Shqipëri? I ma rrin je tën një burri në Durrës, me…

Një tjetër kr im i rëndë ka ndodhur në Durrës ditën e sotme. Pas vr asj es së mbrëmjes së djeshme, një tjetër person është vr ar ë sot.

Krim në familje/ Burri vret gruan në mes të ditës në Durrës | 27.al

Bëhet fjalë për Idajet Dullën, i cili është gjetur i vr arë me thi kë pasditen e sotme në Durrës.

Durrës/ Krim në familje, burri vret gruan me thikë – Lapsi.al