Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Çfarë po bëhet kështu në Shqipëri?! Gjendet i pajetë 35-vjeçari në shtëpinë e tij, kishte….

Një 35-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij, në Durrës. Pol icia bën me dije se nga kq ëyrja pa raprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja d hu ne ose dëm tim e të tjera, përveç asaj të shkaktuar nga a r ma.

Ndezën qirinj për viktimat e Berlinit - Periskopi

“Më datë 26.11.2020, në orën 18:05, në lagjen nr.16, Durrës, është gjetur në banesë, dysh ohet i vet vr arë me a r më, shtetasi S. A., rreth 35 vjeç.

Gr upi he timor nën drejtimin e Pro kuror isë po punon për dokumentimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton p oli c ia.

Gjendet i vrarë me armë zjarri në banesë i riu në