Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Çfarë ka bërë ky adoleshent për gjyshen e tij të sëmurë, do t’ju lë pa fjalë

Stephen Vigil, një adoleshent në Virxhinia ka vendosur që të marrë gjyshen e tij në mbrëmjen e maturës pasi mësoi se asaj i kishin mbetur edhe pak ditë jetë.

Ai e përshkruan 92-vjecaren si shoqen e tij të ngushtë, prandaj donte që ta kalonin së bashku kohën që i kishte mbetur.

Julia Jarman mori pjesë në mbrëmje, e veshur me një fustan blu të cilin e kishte kombinuar me nipin e saj, dhe fotot e tyre u bënë virale në rrjete sociale si nj gjest prekës.

Në momentin që hyri në ceremoni, drejtori i shkollës i dha asaj një kurorë argjendi që të ndihej si mbretëresha e mbrëmjes.

Kjo ishte hera e parë që shkolla kishte thyer rregullin që dikush të shoqërohej me partnerë kaq të mëdhenj.

Leave a Reply