Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Burri e rr ahu keq fare, shqiptarja jep shpirt: Sa e re ishte, mj erë nëna e saj nga dh imbjet për të bijën

Një ngjarje e rë ndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Zvicër.

Rest In Peace Quotes Dedicated To Loved Ones, and RIP Messages | Rest in  peace quotes, Peace quotes, Rip message

Mediat vendase kanë njoftuar se shtetësja me iniciale F.B 44-vjeçe ka dhënë shpirt pasi u dh un ua nga bashkëshorti i saj.