Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Burri dhe gruaja japin shpirt në shtëpinë luksoze, fëmijët mes lotësh: O maaa o ba po pse o Zot?

Një çift të moshuarish janë gjetur të pa j etë në banesën e tyre.

Ata janë Sally 68 vjeç dhe Jonathan Metcalf 72 vjeç.

Shtëpia e tyre kishte vlerën e 500 mijë paundësh.

Ende nuk dihen detaje te tjera.

Burimi: The Sun/ Përktheu dhe Përshtati: Revista Ora