Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Bujë e madhe! I pari iku Alban Dudushi, po do marr edhe gruan me vete? Ja ku do e shohim Bieta Sulon

Bieta Sulo është moderatorja e pasditeve në “Top Channel” e cila prej vitesh shfaqet në emisionin “Ftes në 5” për publikun shqiptar.

Bieta Sulo celebrates her birthday, reveals the age and surprise that  Albani and her son did

Por duket se sezoni i ardhshëm do ta gjejë Bietën në një tjetër media.

Bieta në shtator do të largohet nga Top Channel për t’ju bashkuar bashkëshortit te saj Alban Dudushit ne Vizion Plus.

Rikujtojmë se Albani është larguar nga Top Channel pak kohë më parë dhe momentalisht është duke drejtuar “Spotlight” ne Vizion Plus.Gjithesesi mbetet për t’u parë se cfarë do të ndodhë me Bietën.