Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Brekët i kam”/ Habit gazetarja e njohur: Më tha vetë burri hiqi të gjitha, se do ta bëj unë një foto të….

Moderatorja e njohur italiane, Alessia Marcuzzi ka ndarë disa foto ‘h*t’ në rrjetet sociale.

Who is Alessia Marcuzzi, private life and career: all about the well-known  Italian presenter - Ruetir

Gjithashtu ajo ka publikuar edhe disa fotografi ku shfaqet “t op less”, foto e cila është pëlqyer shumë nga ndjekësit.

Mirëpo, ideja e realizimit të kësaj fotoje ka qenë e bashkëshortit të saj i cili ka shkrepur edhe fotot.

“Po, jam me të brendshme, por bashkëshorti më tha ‘zhvishu, të bëj një foto të ç mendur. Mos më thuaj dy herë”, shkruan modelja e njohur bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime.

Alessia Marcuzzi lascia Mediaset dopo 25 anni: l'annuncio della conduttrice  - Il Fatto Quotidiano