Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Bora Zemanin e shikojmë gati përditë në ekran, por s’do e besoni dot se sa vjeçe është

Bora është tepër aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme të përditshmërisë së saj.

Two years after the separation from Vin Veli, Bora Zemani confessed: I was disappointed

Moderatorja publikoi një foto të sajën ku shfaqej pa grim dhe e veshur me rroba sportive, teksa ka “sfiduar” ndjekësit të gjejnë moshën e saj.

Moderatorja ka lindur në vitin 1992, ndërsa sot ka 29-vjeç. Megjithëse është ende shumë e re, ajo nuk i tregon aspak 29 vitet e jetës, duke u dukur ende sikur është në fillim të të 20-ave të saj.

Bora Zemani