Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Blendi Fevziu i merr fshesën nga dora burrit rom dhe i thotë: Ja kështu pastrohet busti i Ismail Qemalit

Pamjet e mësipërme janë shkëputur nga një video e publikuar nga moderatori Blendi Fevziu në Vlorë.

Xing me Ermalin - Blendi Fevziu - YouTube

Fevziu ndodhet në qytetin bregdetar ku po kryen xhirime për emisionin e tij, në disa nga zonat më të frekuentuara dhe më atraktive të Vlorës.

Moderatori i Opinion, në një moment shfaqet në bustin e Ismail Qemalit dhe i merr fshesën nga dora punëtorit, për të pastruar vendin rreth bustit.

“Ashtu de. Edhe një bi sht cig areje këtu se e nxorët Ismail Qemalin duh anpirës”, thotë moderatori, në videon e mëposhtme.

A është i birësuar? Blendi Fevziu tregon njëherë e mirë si “është puna” |  Super Shëndeti