Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Biznesmenin shqiptar e merr para makina, ai jep shpirt në vend

Disa çaste më parë, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot në vendin e njohur si Ishull-Lezhë, ku një automjet është për plasur me një këmbësor dhe si pasojë ka ndërruar jetë 60-vjeçari me i nicialet Gj.K.

Lipjan, ndizen qirinj në kujtim të viktimave nga aksidenti në Duhël - Bota Sot

Ai ishte pronari i një hoteli pranë vendit ku ndodhi ak sidenti. Pavarësisht ndihmës së parë që është tentuar ti jepet Kolës, biznesmeni ka ndërruar jetë pa mundur që të transportohet për në spital.

Dyshohet se shkak i aks identit është bërë shp ejtësia e lartë. Ndërkohë, burime bëjnë me dije se shoferi është arre stuar nga pol icia.

Ngjarje e rëndë/ E përplasi makina në aksin