Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Bie zja rr në një stan bagëtish në Sarandë, 200 dele di gjen

Një zj arr i madh ka rënë në një stan bagëtish në Sarandë, në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Sarandë/ Zjarr në një stan, digjen 200 dele dhe produkte ushqimore -  Shqiptarja.com

Dëmi që është shka ktuar nga f lakët është tepër i madh pasi janë dj egur 200 dele, si dhe bazë ushqimore për ushqyerjen e tyre.

Zjarri ka rënë rreth orës 06.15 të mëngjesit, në një stan në fshatin Viron, afër Finiqit.

Sarandë/Shkon të vjedhi në stan, rrihet hajduti – FAKTOR.AL