Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Bie nga skela, ndë rron jetë në spital punëtori i ndërtimit

Mëngjesin e sotëm një punëtor i moshës 50-vjeçare ra nga nga skela e një pallati në ndërtim në Fier.

Mësohet se fatke qësisht ai ka ndë rruar jetë në spital.

Bëhet fjalë për shtetasin, Besnik Dine, banues në Fier. Duke punuar në banesën e shtetasit, F. Y., ka rënë nga skela e katit te dytë.

Si pasojë e dëmtimeve të mara, shtetasi B. D ka ndë rruar je të në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.