Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Besi bën veprimin epik në kopsht dhe Xhensila shkrihet së qeshuri: U thy në mes

Aktori i njohur Bes Kallaku po tregohet shumë aktiv në rrjete sociale gjatë ditëve të karantinës. Nga dita në ditë ai poston video dhe foto nga më të ndryshmet në rrjete sociale, të cilat i shkrijnë të gjithë së qeshuri.

Këtë të Shtunë Besi ka publikuar një video nga kopshti i shtëpisë. Ai shihet duke vrapuar për t’u futur në ujë dhe më pas rrëzohet.

Në sfond dëgjohen të qeshurat e Xhensilës, e cila po flet me të bijën. “O zottt, ça po bën ky babi moj mami, u thy në mes për Zotin”, shprehet Xhensila duke qeshur.

Leave a Reply