Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Bes Kallaku jep një lajm të mirë për shqiptarët: Loku juaj do u bëj një dhuratë!

Aktori shumë i dashur për publikun, Bes Kallaku ka bërë me dije se filmi i tij “Falco” do të publikohet nesër në Youtube, pas kërkesave të shumta nga fansat.

Bes Kallaku talks about leaving the Klan - TV Mania

Me anë të një statusi në rrjete sociale, Besi ka falenderuar publikun dhe të gjithë ata që kanë ndihmuar në realizimin e filmit. “Falco” u publikua rreth një viti më parë dhe u prit shumë mirë nga publiku.

“A tju boj Loku 1 dhurate??? Pas numrit te pafundem te mesazheve sa i perket filmit “Falco”, per te gjithe Shqiptaret, per te gjithe cunat e shpiave te “jonxhes” dhe per te gjithe çunat qe jane ne Big Brother, ja ku e keni. Nga neser ne YouTube. Zoti ju rujt! Faleminderit juve edhe gjithkujt qe ndihmoi ne kete film”, ka shkruar aktori.

Did you think? Bes Kallaku is part of an American movie

With his mother, Bes Kallaku publishes a rare family photo