Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Bëri bujë me rolin e saj në “Bidaai” bashkë me Sadnën, shihni sa shumë ka ndryshuar sot Ragni

Disa vite më parë, seriali indian “Bidaai” theu rekordet e shikueshmërisë në Tv Klan dhe u bë shumë i njohur nga shqiptarët.

Dy nga personazhet kryesore ishin Sadna dhe Ragni. Së fundmi, aktorja që luan Ragnin, Parul Chauhan, ka marrë vëmendjen e mediave.

Në fotot e fundit që ajo ka publikuar në rrjetet sociale, gati sa nuk njihet me ndryshimin që ka pësuar.

Ndërkohë, ajo vazhdon që të aktrojë në seriale të ndryshme indianë dhe gëzon një famë të madhe tek populli indian dhe jo vetëm.