Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Bënte sikur donte Andin po flinte me djalin nga Kosova/ Autorja e Përputhen nxjerr të gjitha të palarat e Teas: Më vjen vetëm që ajo….

Lídhja e fshíhtë e Teas dhe Beartit ishte një nga skàndalet më të bujshme në “Për’Puthen”.

Tea Trifoni doli nga programi çift me Andin, por më vonë u zbùlua se në të vërtetë ajo kishte qenë e dashuruar me djalin nga Kosova.

Pasi gjithçka doli në shesh, Andi dhe Tea, akù zua autoren e programit Olsa Muhametin se ajo i kishte detyruar të dilnin çift dhe se ishte në dijeni për gjithçka.

Ndërkohë Olsa vetë nuk pati kurrë një reagim, përveçse publikoi disa shprehje ironizuese me nénkuptim në rrjete sociale. Por ditën e sotme ajo ka thýer héshtjen dhe ka folur gjerë e gjatë për këtë ska ndal në emisionin radiofonik “Pardon my french” në “Top Albania Radio”.

Ajo u shpreh se në fund të fundit është e rëndësishme që Tea dhe Bearti dolën si çift nga “Për’puthen” edhe pse publikut ju servir gjë tjetër.