Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Basha para zgjedhjeve u jep premtimin: Shikojeni këtë tra dhe tre jave se do e heq po më votuat mua

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha para demokratëve kuksianë është zotuar se ndryshimi i parë që do të bëjnë është heqja e traut në Rrugën e Kombit.

Shembet Teatri/ Basha shpall protesta 'por me higjenë'! Meta: Damkë e zezë!  Kryemadhi: Mosbindje civile! - Shqiptarja.com

“Shikojeni edhe tre javë këtë tra. Më 25 prill Shqipëria voton ndryshimin. Kukësi voton ndryshimin dhe ndryshimi i parë për çdo shqiptar nga Konispoli në Podujevë do të jetë heqja e traut.

Nuk ka kaluar shumë kohë nga ai moment që na i mbushi zemrat me një besim si qytetarë të një kombi që ndërtoi tunelin më të gjatë në Ballkan dhe lidhi Shqipërinë me Kosovën. Vota për nr 9 është vota për heqjen e traut dhe çdo pengese,” tha Basha.

Pafrike.al - Live/ Anulimi i traut, Basha në Kukës: Taksa zero!