Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Autobusi pësöi defekt, shqiptarja u hodh për të shpëtuar/ Jepet lajmi: Nuk ia doli dha shpirt në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku një autobus me 15 pasagjerë ka pës uar d efekt në fshatin Tregan dhe si pasojë njëra prej pasagjereve është hedhur për të shpëtuar.

Sipas informacioneve për mediat, në momentin që autobusi pësoi def ekt një pasagjere nga f rika dhe p aniku është hedhur për të shpëtuar.

Si pasojë e pl agëve të marra pasagjerja është transportuar me urgjencë në drejtim të spitalit Ki rurgjik të Elbasanit, por pavarësisht ndihmës së mjekëve nuk ka mundur që të përballojë p lagët duke ndërruar jetë.