Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Aurela Gaçe qan pas rrëfimit për njeriun e saj të shtrenjtë: Tani kam kuptuar ç’do të thotë nënë se tani jam vetë

Aurela Gaçe e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, në një pjesë të intervistës u përlot teksa foli për marrëdhënien e ngushtë me të atin.

Çfarë ndodhi? Aurela Gaçe shpërthen në lot në

“Kam qenë gjithmonë vajza e babit. Motra ime thotë “Gjithë jeta të ka shkuar duke i mbushur mendjen babit se je njeri i vlefshëm!”. Ajo si duket e ka vënë re këtë gjë, “o ba shiko se unë po bëj not, e pe sa larg ika”, “ba mora 10”, “ba bleva shtëpi”, domethënë “ba” për çdo gjë”, u shpreh këngëtarja e emocionuar.

“Po tani?”, u pyet ajo. “Tani kam kuptuar ç’do të thotë nënë se tani jam vetë”, u përgjigj Aurela.