Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Aurela Gaçe ndan mendimin për këngëtaret e reja: Janë brez që vetëm dridhen në skenë

Këngëtarja Aurela Gaçe ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku foli gjerë e gjatë për jetën private ashtu dhe për atë profesionale.

 ‘Brez që vetëm bën twerk’, Aurela Gaçe flet troç: Mirë bëjnë se e dredhin, por…

Aurela u ndal te pompat që bën shpesh nëpër koncerte, teksa tha se brezi i ditëve të sotme di vetëm të bëjë “tw erk” në skenë.

“Bëj po mpa në koncert duke kënduar se janë një brez që vetëm bën tw erk, mirë bëjnë se e dredhin por janë pl ay back, mirë bëjnë nuk jam kundra, por edhe të këndojnë. Unë që nuk bëj dot tw erk se më zuri vonë , unë e bëj për të treguar forcën e gruas e një njeriu që po të dojë gjithçka arrihet. Nuk është kollaj të hidhesh, provoni që të hidheni dy minuta…E nisa me shaka”, u shpreh këngëtarja.

Aurela Gaçe tërhiqet nga muzika, ja për çfarë arsye - SHQIP.com