Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Atdheu rrëqeth me veprimin, kujton shokun e ndjerë: Do të kem vëlla derisa të kem jetë

Atdhe Xharavina është djali nga Gjakova, një emër mjaft i përfolur në ‘Për’puthen’.

Gjesti fisnik i Atdheut/  Stampon në xhaketën e tij, fytyrën e shokut të ndjerë

Ai, së fundmi ka bërë një gjest shumë fisnik, duke treguar se shoqëria është një ndjenjë e shenjtë, dhe nuk v des as kur shoku ndërron jetë.

Atdheu, ka stampuar në pjesën e pasme të xhaketës së tij, fytyrën e shokut të ndjerë. “Të kam treguar vëlla, deri sa të vd es, legjendat nuk vd es in kurrë engjëll Lolly”, shkroi ai përbri fotos.

Image