Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Atdheu dhuroi pamje me pullë të kuqe me Antonelën, por habit: Nuk do e zgjidhja atë, dua këtë vajzë….

Atdheu i “Për’puthen”, është bërë  njëri nga emrat më të lakuar kohëve të fundit në mediat rozë. E gjithë kjo pasi u rikthye në emisionin “Për’puthen” me kërkesën e Antonelës, edhe kjo konkurrente.

Edhe pse kanë pasur një takim romantik me të cilën ka shpërndarë dhurata e përqafime, duket se Atdheu pëlqimin e mban ende te Ana e parë.

Në pyetjen se cilën e zgjidhte, Shqipen, Antonelën apo Anën? Përgjigja e tij ishte Ana, kështu duke e treguar haptazi që ende ka një pëlqim për të.