Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Arritën deri aty sa e ofenduan për ngjyrën e lëkurës, Meri poston foton me Saimirin: Ajo që është e shkruar do ndodh

Meri Murrizi, vajza modele nga Elbasani arriti ti fitonte zemrën “princit modern” Saimir Kasemi.

Pas përfundimit të spektaklit, dy të rinjtë kanë gjetur kohë për vetën dhe po mundohen t’a shijojnë vetëm për vetëm si një çift i vërtetë.

Me zgjedhjen e Merit, në rrjetet sociale u hodhën ak uza dhe dyshime rreth modeles e cila reagoi ashpër duke i mo huar. Ditën e sotme ajo ka postuar një foto shumë romantike në krahët e Saimirit, ky të dy duken të buzëqeshur dhe të dashuruar si ku rrë më parë.

“Ajo që është e shkruar të ndodhë, gjithmonë do t’a gjej rrugën e saj…”- shkruan Meri krahas fotos.

Meri bën Saimirin 'djalë për shtëpi', e mëson të bëjë byrek - Tv Klan