Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Arbana Osmani në pritje për t’u bërë mami shfaqet e pikëlluar dhe qan: Thjesht më bën të qaj

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani është komentuar shumë sëfundmi pasi është në pritje të fëmijës së dytë.

Arbana Osmani në zi, humb njeriun e saj të shtrenjtë - GazetaBlic

Ky fakt mbase e ka bërë shumë melankolike, pasi duke edhe në postimet që bën. Arbana ka postuar dje letrën e 6-të të dashurisë së Xhuli Kekos për 18-vjetorin e ndarjes nga jeta të Teodor Kekos. Ky shkrim i ndjerë i gruas së shkrimtarit  ka prekur shumë moderatoren e cila shprehet: Thjesht më bën të qaj (përsëri).

“Më bën të qaj përsëri”, çfarë