Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Arbana Osmani ekspozon shalët në foto, shqiptarja i kap detajin dhe e fëlliq keq: Bëj pak se të duket sheshit….

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të ndjekura, por edhe më aktive në Instagram ku poston shpesh foto të saj, nga projektet e deri tek jeta private.

Problemet shëndetësore pas lindjes, Arbana Osmani “qan hallet” me fansat: A  iu ka ndodhur dhe juve … – FaxWeb

Në foton e fundit Arbana duket plot sharm e veshur me një kostum rozë, duke pozuar pranë disa tulipanëve dhe ka marrë komplimenta të shumta.

Por ka pasur edhe nga ato komente negative, si kjo vajzë që i shkruan Arbanës të bëjë fitness.

“Bëj edhe pak fitness, pastaj dil ashtu e veshur se të ka dal celuliti”, i shkruan ndjekësja. Nuk ka munguar përgjigja e moderatores, e cila ia ka kthyer: “Kur vjen një koment i tillë nga një vajzë merr vlerë krejt tjetër”.

Image