Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Arbana Osmani arrin atë që ka arritur dhe Rama, po habit: Nuk do them që…

Ditën e djeshme u tha se moderatorja Arbana Osmani dhe kryeministri Edi Rama janë personazhet më të ndjekur në mediat sociale.

He said he would leave Top Channel, reacts for the first time Arbana Osmani

Lidhur me këtë lajm së fundmi ka reaguar dhe vetë Arbana. E emocionuar ajo falenderon të gjithë fansat për dashurinë dhe suportin që i japin.

“Nuk mburrem, por u jam falënderuese të gjithëve për dashurinë dhe suportin”, ka shkruan Arbana në Instastory.

Kujtojmë se Arbana Osmani ka rreth 860 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa kryeministri Rama ka rreth 1,5 milion ndjekës në Facebook.