Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Arbana i thotë se do e ftojë në dasmë, Luizi i kthehet: Aq keq sa më keni bërë ju mua do e mendoj

Këtë mbrëmje spektakli i “Big Brother VIP” ka nisur me një diskutim “Sa po ndikon Kiara në lojën e Luizit?”.

'Ai e mban brenda', Arbri: Kiara shihet si penalizuese në

Sipas Oltës, publiku ka nevojë ta shohë Luizin vetëm pa Kiarën në shtëpi pasi ajo ajo është gjithë kohës në hijen e tij dhe e pengon.

Opinionisti Arbër Hajdari tha se është pikërisht Luizi ai që e mban Kiarën në shtëpi pasi vetë ajo nuk shquhet si lojtare e fortë. Ai shtoi se publiku jashtë e sheh Kiarën si penalizuese në lojën e Luizit.

Kurse Arbana ka thënë se Luizi do i ftojë të gjithë në dasmë, por Luizi i është kthyer se këtë do e mendojnë pasi i kanë bërë keq.

Luizi:
Këtë do e shikojmë, se më keni tor turuar më vinte t’i hiqja fishat kamerave te suita.”