Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Anita Haradinaj flet hapur fare: Ndonjëherë kur ecim në rrugë Ramushi më fut ndonjë shpullë b*thëve

Moderatorja Anita Muçaj, e cila është edhe bashkëshortja e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj, ka qenë e ftuar së fundi në një emision argëtues, ku ka shpalosur detaje nga jeta e saj private.

Was raped by former Prime Minister Haradinaj? Anita tells the truth about  the news that circulated in the media: Ramushi has been beating me for 17  years with ... - Aktualitet

Në këtë emision ajo ka treguar mënyrat se si e përkëdhel Ramushi dhe surprizat që i bën. “Ma kap surratin dhe më puth, por ndonjëherë duke ecur, më jep edhe një shpullë në të pasme”, ishte përgjigja e Anitës kur u pyet për mënyrat se si e përkdhël bashkëshorti.

Gjatë intervistës ajo foli edhe për puthjen e parë me të, duke thënë se ka ndodhur pas disa takimesh.

“Puthja e parë ka ndodhur pas disa kohësh që ne kemi dalur dhe kemi ndenjur bashkë. Takimi i parë… Unë nuk e di sesi ta përkufizoj takimin e parë me Ramushin, sepse ne jemi njohur në punë dhe përgjatë punës”- ka treguar ajo.

Në fund ajo i bëri edhe një dedikim Ramushit. “Ramush të dua më shumë sesa mund ta mendosh dhe më shumë sesa di të ta shpreh dhe më shumë ndoshta sesa mund ta ndjesh ti.”- i është drejtuar Anita partnerit nga ekrani.

Anita Haradinaj: 'I can not ignore news like this because I am a mother' -  Showbiz dhe TV