Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Andrra Destani flet hapur fare dhe i tregon të gjitha: Për këtë gjë grindem më shumë me Sinanin, po ai nuk dëgjon fare

Me anë të disa pyetjeve në llogarinë e saj, partnerja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani ka zgjedhur të ndajë disa detaje edhe nga raporti që gëzon me të çdo ditë.

E pyetur se për çfarë zihet më shumë me Sinanin, përgjigja e Andrrës ka qenë e qartë. “Kur Sinani thotë se jam xheloze”, ka shkruar Destani në llogarinë e saj shoqëruar me një moment pranë Sinanit.

Me siguri ky është një nga momentet më “funny” midis dyshes që janë treguar përherë shumë simpatikë edhe në daljet e tyre publike. Kujtojmë se Sinani dhe Andrra janë prindër të një djali të vogël, Ansi, i cili i mbush ditët e tyre me shumë lumturi.

Andra publikon foton, Sinani baba për herë të dytë | BoldNews.al