Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Andi qenka harruar fare po fare, Jasemina e thotë hapur: Jam në lidhje të re

Pas ndarjes nga Andi, Jasmin Kadriu ka nisur një lidhje të re. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo para disa ditësh, gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale.

Jasmina e ka lënë anonim identitetin e djalit që i ka vje dhur zemrën. Së fundmi, ajo ka marrë një dhuratë romantike, pas së cilës me siguri fshihet i dashuri.

Ish-konkurrentja ka publikuar në rrjete sociale një video ku shihet një arush i kuq me trëndafila. Jasmina e ka shoqëruar videon me një zemër të bardhë.