Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Aksi dent i trefishtë në Tiranë, qytetari: Fëmija afro 1 vjeç u pla gos, e çuan me shpejtësi në spital

Një aks ident ka ndodhur pak minuta më parë në zonën pranë “Ish-parkut të Autobusave” në Tiranë.

Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë ka të pla gosur.

Një dëshmitar nga vendngjarja tregon për JOQ ALBANIA se ka mbetur rëndë i pla gosur një fëmijë.

Qytetari shprehet se ai nuk është më shumë se 1 vjeç. Vogëlushi është nisur me shpejtësi drejt spitalit. Ende nuk dihen shkaqet e aksi dentit.

Qytetari rrëfen:

Aksident te deliorgji nje bebe vogel ne makin ishalla do zoti ka shpetuar se e moren me shpejtesi per spital. Jane perfshir 3 makina por nuk e di kush e kishte fajn po ke makina gri kishte femij jo me shum se 1 vjec.

Leave a Reply