Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ajo është ruse/ Kjo është Margarita me të cilën është martuar, biznesmeni, Fatmir Hysenbelliu

Ish-futbollisti Fatmir Hysenbelliu, ose siç njihet ndryshe me emrin Oni, i ka dhënë fund beqarisë. Vajza që i ka rrëmbyer zemrën Onit quhet Margarita dhe është ruse.

Oni Hysenbelliu i jep fund beqarisë, kush është rusja që i

Margarita e ka ndryshuar mbiemrin në Instagram në Hysenbelliu dhe nga kjo kuptojmë se nuk është vetëm një lidhje, por çifti i ka bërë gjërat serioze dhe janë martuar.

Përpos fotove ku shfaqet krah Onit, Margarita ka zbuluar dhe një detaj unazën e martesës, që duket shumë unike.

Margarita punon në biznesin e patundshmërive përmes një kompanie që treg kryesor të operimit ka Emiratet e Bashkuara Arabe.

Oni Hysenbelliu i jep fund beqarisë, kush është rusja që iOni Hysenbelliu i jep fund beqarisë, kush është rusja që i