Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ajo është 83 vjeçe dhe ai 44 vjeç/ Flet e moshuara: Ia kalojmë shumë mirë në dhomën e gjumit, duhemi!

Edna Martin, 83 vjeç dhe bashkëshorti i saj Simon, 44 vjeç edhe pse kanë një diferencë të madhe moshe janë të lumtur bashkë.

Edna and Simon

Ata thonë se kanë një jetë të mirë s*ksuale. Edna Martin dhe bashkëshorti i saj Simon thonë se jeta e tyre e dashurisë është ende e fortë pavarësisht diferencës së tyre 39-vjeçare.

Çifti, i martuar prej 14 vitesh, madje ndalon në mes të rrugës vetëm për një “puthje të mirë”.

Duke folur për ‘LeicestershireLive’ , Edna tha:

Ne në dhomën e gjumit jemi po aq mirë sa çdo çift i dashuruar. Unë e puth qafën e Simonit dhe i shtrëngoj barkun e tij në supermarket.”

Ata gjithashtu kanë emra kafshësh për njëri-tjetrin duke e quajtur veten ‘Gerku’ dhe ‘Gerku’.

Edna shtoi:

Ne e duam njëri-tjetrin më shumë se më parë – dashuria është rritur me kalimin e viteve, është absolutisht e mrekullueshme.”

Si tregon ajo ka qenë dashuri me shikim të parë dhe janë shumë të lumtur bashkë.

Burimi: The Sun/ Përktheu dhe përshtati: Revista Ora.

Edna Martin and her husband Simon