Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Ai dhe Sabiani po më shikonin nga këmbët”/ Serena Sula s’lë gjë pa thënë për Ilirin

Serena Sula padyshim është një nga vajzat më të komentuara në rrjete sociale për mënyrën spontane të të shprehurit apo ekspozimit të formave në rrjete sociale.

Iliri dhe Sabiani prishin miqësinë? Ja deklarat e papritur e Sabianit! - Shqiptarja

Prej disa kohësh ajo kishte e lidhur me ish-konkurrentin e ‘Përputhen’, Arjol Luli me të cilin u bënë mjaft virale në rrjetet sociale.

Kjo sepse dyshja komentoheshin shumë edhe lidhur me faktin se së shpejti ishin shprehur që në rrjet do të publikohej kaseta e tyre e parë e seksit, por pas ndarjes kjo nuk ndodhur.

Megjithatë, Serena ka arritur edhe një herë të jetë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi në një intervistë të dhënë së fundmi, Sula është pyetur për emrin e mashkullit vip shqiptar që e ka ngacmuar. Ndonëse në fillim ka hezituar, më pas Serena ka habitur me përgjigjen e saj. Ajo u shpreh se teksa ndodheshin në një ambjen të përbashkët, Ilir Shaqiri ka flirtuar me të.

“Kur isha një intervistë në Top Channel qëllova me fituesin e BBV, Ilir Shaqirin. Po bëja grimin dhe erdhi Iliri me Sabianin dhe ngeli duke më parë nga këmbët. Unë isha aty edhe tha: “Wow ku e kam parë këtë”. Unë i thash që jam Serena Sula dhe ai tha: “Po je vajza që bën tw e rk”. Ngeli shtangut kur më pa. Po ku je ti që s’na u fute neve tek Big Brother. Unë duhet të isha në BBV dhe i thashë a do bënim gjë aty bashkë edhe tha: “Vallaj po.

Do e kishim bërë në çdo cep të shtëpisë”/ Modelja e skandaleve, Serena Sula nuk lë gjë pa thënë për 'Big Brother' - Gazeta e Pavarur