Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

A ka pasur gjë mes tyre? Ja çfarë postoi Atdheu për datëlindjen e Borës që më pas e fshiu

Duket se ish-konkurrenti i “Për’puthen” Atdhe Xharavina nuk ka të ndalur kur bëhet fjalë për dedikimet e tij të nënkuptuara për Bora Zemanin në rrjete sociale.

Të dielën në daten 9 janar, ai ka postuar një ‘story’ në llogarinë e tij të “Instagram” në orën 3 të mëngjesit.

Ai shfaqet në një makinë, në të cilën këndon këngën e vendosur të Golden G dhe Burak “Gëzuar ditëlindjen”.

Megjithatë, pak kohë pas postimit, Atdheu vendosi ta fshijë postimin.