Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

A e la Sarën ai? Ana Lleshi habit, uron Atdheun me foton duke u puthur në buzë: Të dua shumë o…/ Hajde hajde

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, sot feston ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes, Atdheu pranoi urime të shumta nga konkurrentët e tjetër të “Përputhen”, e me këtë rast nuk mungoi as urimi i Anës.

Madje, urimi i saj tërhoqi vëmendjen, ngase ajo zgjodhi ta urojë me videon ku shkëmbejnë puthje në buzë.

“Qëndro gjithmonë ky njëriu që kam njohur unë, me shpirtin elirë dhe buzëqeshja most u shoftë asnjëherë nga fytyra. Të dua shumë o mik shpirti”, shkruan ajo.