Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

A e ka gënjyer? Kjo është arsyeja përse po thuhet se Bora nuk i ka qëndruar besnike të birit

Bora Zemani, është një ndër figurat më të ndjekura në rrjete sociale, ajo i qëndron besnik ndjekësve me postime të shumta.

Djali i Bora Zemanit bën 5 vjeç dhe ajo ka dy fjalë për t'i thënë! - Ngjarjet e Ditës

Së fundmi ajo realizo trendin viral në TikTok bashkë me Arborin, femijen e saj te vetem me te cilin publikon shpesh imazhe te embla.

Ajo i dha kamerën në dorë, ndërsa Arbori mendonte se po i bënte video Borës, kurse kamera ishte tek reagimi i bukuroshit.

Me plot të qeshura ai shikonte veprimet e Borës. Ky eshte nje trend mjaft i perhapur ne rrjetin social TikTok.

Prinderit deshirojne te shikojnw reagimin e femijeve kur ata vallezojne. Ndryshe, Bora u komentua shume muajve te fundit kur u rikthye bashke me Donald Veshaj.

Ata tashme nuk hezitojne qe te shprehin dashurine publiksht oer njeri tjetrin.

Je gjithçka për mua”/ Bora Zemani poston videot nga spitali, falënderon të gjithë ata që e uruan për ditëlindjen e djalit (FOTO) - Lifestyle