Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

A e gjeni dot cila është kjo këngëtare shqiptare? Sot është nënë e dy fëmijëve

Vitin ikin shpejt, por me Ledina Çelon koha është treguar bujare. Kengëtarja, e cila tani i dedikohet familjes jashtë Shqipërisë ka ndarë me miqtë një foto të para 22 viteve.

Ledina Çelo tregon sekretin e rinisë së përjetshme: Pa të nuk jetoj dot – Balkanweb.com – News24

Brune më flokë të gjata, ndryshe nga sot që është bionde. Sa për pamjen pavarësisht se kanë kaluar dy dekada, dhe ajo sot është nënë e dy fëmijëve duket po njësoj e freskët.

“Londër 2000”, shkruan krah fotos këngëtarja.

Ledina Çelo surprizohet nga bashkëshorti me një super dhuratë! – Revista Who