Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

64-vjeçari shqiptar gjendet i pajetë në dhomën e hotelit në Ohër

Një 64-vjeçar nga Mitrovica është gjetur pa shenja jete sot në një dhomë hoteli në Ohër të Maqedonisë së Veriut.

Sipas agjencisë së lajmeve Ina, vd ekj en e R.T. e ka konstatuar mjeku i Emergjencës.

Me urdhër të prok urorit publik trupi i pajetë është dërguar për ob duksion.