Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

6 persona japin shpirt nga Covid-19 në Shqipëri, ja sa u shëruan dhe zbulohen rastet e reja

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 128 raste të reja dhe 6 h umbje jete si pasojë e Covid-19.

Në 24 orët e fundit janë sh ëruar 712 qytetarë, duke e çuar numrin e të sh ëruarve në 105,728 që nga fillimi i ep idem isë.