Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

15-vjeçari shqiptar humbi jetën pas zënkës me shokët, rrëqeth me fjalët babai: Ishalla takohemi në xhenet o bir

Sot rreth orës 10:10, në afërsi të shkollave që ndodhen në lagjen “Bajram Curri” në Prizren , ka ndodhur nje i nc ident i rëndë me ç’rast ka humbur jetën një 15 vjeçar si p aso jë e p lag ëve të marrura nga mjete të mprehta.

Sonte në vend të tenxhereve, në ballkon do të ndizen qirinj - Gazeta Online  'Reporteri.net'

Babai i tij përmes një postimi në Facebook ka shkruar edhe disa fjalë shumë prekëse për djalin e tij.

Postimi i plotë:

Të Allahut jemi dhe te ai dot kthehemi. Inshalla Biri jem zoti na takon në xhenet. Se v d iq edhe Zemra jeme paty o shpirti babit.

Zi dhe dhimbje! Ndahet nga jeta pas ope racionit në moshën 37-vjeçare  zv.kryetari i Bashkisë së Elbasanit