Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Zyrtare Eneda Tarifa është larguar nga ”Portokalli”, po përflitet se do e zvendësoj kjo vajzë e bukur

Tre ditë më parë me anë të një postimi në Instagram, Eneda Tarifa konfirmoi largimin nga “Portokalli”, duke u shprehur se tani e tutje do të jetë e fokusuar tek projektet muzikore.

Ditën e sotme në media po shkruhet se Nevina Shtylla do jetë prezantuesja e re e “Portokalli”.

“Revista Who” bën të ditur se Nevina është parë shpesh në mbledhje me stafin e programit pak para nisjes së emisionit. Detaje të tjera priten të zbulohen në vazhdim.