Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Zi dhe lot! Makina u nda më dysh në Levan- Fier, pas 18 vjeçarit ka humbur jetën edhe një 20-vjeçar

Rëndohet bi lanci i aksidentit që ndodhi dje në aksin rrugor Levan-Fier, ku pas 18-vjeçarit Ermir Tare, ka ndërruar jetë edhe 20-vjeçari Fiori Duraj.

Aksidenti në Vlorë: Shënohet viktima e dytë, një djalë vetëm 20 vjeç -  YouTube

“Panorama” mëson se shoferi i makinës së përpl asur Qirjak Dori, ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Sjellim në vëmendje që aks identi ndodhi dje rreth orës 14:30 minuta. Njëra prej automjeteve pë rplasi fuqishëm tjetër në pjesën e pasme, duke e ndarë thuajse në dy pjesë.

Të gjithë personat e dëm tuar në a kside nt ishin të moshës nga 16 deri në 21 vjeç. Drejtuesi i “Benz”-it që shkaktoi aks id entin nuk pësoi dëm time të rënda, dhe u arre stua nga Po licia e Vlorës.

2 viktima dhe 3 të plagosur në gjendje kritike për jetën nga aksidenti i  djeshëm në Vlorë! Arrestohet shoferi që i përplasi - Top Channel