Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) Doli në televizor të gjente burrë, po gjatë takimit me Fatjonin i paska dalë gjoksi sheshit Melisës

Programi Për’puthen po merr një vëmendje të veçantë ditët e fundit, kryesisht nga të rinjtë. Puntatat sa vijnë e bëhen më të ndjekura, për shkak edhe të surprizave që ofron ky program apo debateve dhe diskutimeve të shumta mes konkurrentëve.

Puthje e ngacmime, të përshtatshme për një takim ndryshe/ Melisa dhe Fatjoni  nuk 'përmbahen' (FOTO) - Top Channel

Së fundmi takimi i Melisës me Fatjonin, i cili u transmetua mbrëmjen e djeshme tërhoqi vëmendje për një detaj të veçantë.

Takimi I tyre ishte inskenuar të ishte një ‘përballje në ring’, ku ajo doli në një ‘duel’ boksi me Fatjonin. Por në një moment gjatë ‘përleshjes’, ka ndodhur një incident i vogël , pasi asaj iu zbulua gj oksi. Ky detaj është kapur nga teleshikuesit dhe është komentuar në rrjete sociale.