Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Vapë e madhe dhe këtë të diel/ Bëhuni gati të duroni, temperaturat do të jenë përvëluese

Përshëndetje nga SHMU! Ditën e diel, do të mbizotërojë moti i kthjellët me vranësira kalimtare. Era, do të fryjë nga veriperëndimi e lehtë e mesatare.

Image

Temperaturat do të pësojnë luhatjet si më poshtë. Ju urojmë një fundjavë të mbarë!

Mot sot në Maqedoni me temperatura mbi 40 gradë | Fol.mk