Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ua! Alketa Vejsiun nuk e kemi parë kështu, ja si rri në shtëpi dhe tregon të gjitha format

Eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te pelqyera nga nje publik i gjere ne Shqiperi, gjithashtu nje nder vajzat me te komentuara qe jane pjese e showbizit shqiptar , ne media roze.

Alketa Vejsiu, eshte sot , nje nder moderatoret me te dashura , gjithashtu dhe nder femrat me te pastra dhe origjinale qe jane pjese e showbizit shqiptar.

Alketa, eshte shume aktive ne rrjetet sociale ,vecanerisht ne rrjetin social instagram, ku shpesh ajo poston foto dhe i ndan me miqte, gjate rutines se dites ,jeta e saj private, dhe puna e profesioni i saj si moderatore.

Por , asnjehere ne publik, apo ne instagram, nuk e kemi pare moderatoren e dashur, Alketen , pa pike grimi dhe pa fare makeup ne fytyre, kete here Alketa, zgjodhi te ndaje foto me miqte ,se si duket pa grim dhe krejtesisht natyrale.

Mund te themi, edhe pse eshte mama e dy femijeve , dhe teper e lumtur, Alketa ,vazhdon te mbaje format dhe te ruaje linjat perfekte , duke ushtruar ne palester edhe ne shtepine e saj.

Ne fotot qe Alketa ndau, zgjodhi te vishej me tuta te shkurtra, dhe krejtesisht natyrale , duke ushtruar ne palester .

Kujtojme qe Alketa Vejsiu, eshte dhe mbetet nje nder moderatoret me te dashura dhe me te pelqyera nga nje publik dhe nje audience teper e gjere shqiptare dhe me gjere, shqiptare qe jetojne jashte vendit.